reference

"My jsme přes Vás prodávali už druhou nemovitost a pokud budeme potřebovat podobné služby, tak opět přes Vás ,jelikož pan Ing Hošťálek je člověk na pravém místě. Je prostě skvělý. Zdeňka Faldíková Kroměříž"

Zdeňka Faldíková
Zlín

"Pan Ing. Hošťálek nám prodával byt v Olomouci a spolupráce byla vynikající! Renáta Marková Olomouc"

Renáta Marková
OLOMOUC

"Děkuji panu Hošťálku za profesionální přístup, jednání, ochotu plnit naše přání okamžitě. Pan Hošťálek i zpracoval podklady pro daňové přiznání. V budoucnu bych se nebránil dalšímu jednaní. Ještě jednou moc děkujeme za pomoc při koupi bytu v Přerově. Marcel Podešva Přerov"

Marcel Podešva
Přerov

"Se službami pana Ing. Hošťálka jsem byla spokojena. Oceňuji zejména způsob komunikace, bezproblémovou spolupráci a kvalitní celkový servis. Realitního makléře p. Ing. Hošťálka mohu zájemcům určitě doporučit. Eva Konečná Kroměříž"

Eva Konečná
Kroměříž

"děkujeme Vám za velmi kvalitní spolupráci při prodeji chaty v Hlubočkách. Byli jsme vždy včas informováni o prohlídkách chaty a následně o všech záležitostech spojených při uskutečňování prodeje. S Vaším přístupem k této záležitosti jsme byli plně spokojeni. Vaňkovi Kroměříž"

Vaňkovi
Hlubočky

"Byl jsem spokojen se službami které pan Ing. Hošťálek nabízí. Byt se prodal rychle, komunikace byla bezproblémová , vždycky jsem byl včas informován o prohlídkách bytu a následně informován o tom jak to dopadlo. Výše ceny odpovídala realitě. Profesionální a hlavně lidský přístup. Pokud se naskytne další možnost určitě pan Ing. Hošťálek bude jedinou volbou. Jan Pejchal Mírov"

Jan Pejchal
Mírov

"Přeji všem hezký den, pokud někdo hledá real. makléře, tak p. ing. Hošťálek je člověk na svém místě. Je to normální a obyčejný chlap, který co řekne to platí. Je velice ochotný, vstřícný a poradí se vším, nemožné ihned a zázraky do tří dnů.. v ničem nehledá problém a snaží se vše vyřešit v co nejkratším možném termínu. Co nám prodávaly jiné realitky celý rok, p. Hošťálek měl do pár týdnů, včetně profesionálního nafocení i odhadu nemovitosti. Momentálně se nám stará o prodej další nemovitosti a to mluví asi za vše. A neumíme si představit, že by nám to prodával jiný makléř, který dle našich vlastních zkušeností nám ani několikrát nebral telefon. P. ing. Hošťálka můžu s klidným svědomím všem doporučit. A věřte, že budete mít klid a jistotu, že vše proběhne na profesionální úrovni a bude vše jak má být. Věra Zemčíková Kroměříž"

Věra Zemčíková
Kroměříž

"Děkuji panu Hošťálkovi za celkový profesionální a lidský přístup při prodeji bytu v Holešově. Vše proběhlo v pořádku a pohodě. Kéž by takových lidí bylo víc. Jednání p. Hošťálka potvrzuje pravidlo, že vše je o lidech. Kdyby bylo potřeba, ráda se na něj v budoucnosti obrátím. Ještě jednou díky a přeji hodně spokojených klientů. Eva Ligasová Kroměříž"

Eva Ligasová
Kroměříž

"Pokud si mám přestavit dokonalého realitního makléře, tak je to Ing. Hošťálek. perfektní znalost oboru a potřebných návazných oblastí, spolehlivost, přesnost, ochota, empatie a uctivost ke klientům, vysoké pracovní nasazení a poctivost. Tak jsem poznal pana Hošťálka při prodeji mého bytu v Přerově. Navíc iniciativa a snaha pomoci mi i ve věcech mimo prodej, jako vyklízení bytu apod. Pokud budu v regionu prodávat další nemovitost, tak určitě s Ing. Hošťálkem. Budu mít totiž klid a jistotu. Dr. Zdeněk Jurečka, CSc. "

Zdeněk Jurečka
Přerov

"Dobrý den, ještě jednou Vám chceme i my poděkovat za práci Vaší RK. Byli jsme s Vašimi službami velice spokojeni. Napsali jsme Vám na přiložený odkaz hodnocení. S pozdravem Zuzana Havelková a Richard Grech "

Zuzana Havelková a Richard Grech

"Maximální spokojenost ;) doporučuji"

Matěj Benk
Bořenovice

"Jednání s makléřem panem Ivanem Hošťálkem byla naprosto úžasná a profesionální. Koupě bytu v Přerově proběhla bez problémů a proto můžu s klidným svědomím doporučit. Daniel G. Lipník nad Bečvou"

Daniel Gajdošík
Přerov

"S panem Hošťálkem jsem byl při prodeji rodinného domu velmi spokojen. Spolupráce byla na profesionální úrovni. Vše proběhlo bez zbytečných průtahů, se vším ochotně poradil a doporučil nejvhodnější postup. S jeho pomocí se nám podařilo dům prodat za vyšší cenu, než jsme doufali. Velice děkujeme. S pozdravem Josef Klvač"

Josef Klvač

"S makléřem panem ing. Ivanem Hošťálkem jsme byli s manželem oba spokojeni,ze začátku poradil a později vše ochotně vysvětlil a byl s námi pořád ve spojení až do ukončeného prodeje.Vystupování i jednání bylo vždy příjemné.Už dlouho jsem se nesetkala s tak slušným jednáním a můžu jen doporučit.Bylo vždy příjemné osobní setkání"

Bohunka Melecká
Kojetín

"Nákup naší nemovitosti se táhl delší časové období (nebylo zapříčiněno panem makléřem), během kterého bych ze strany pana Hošťálka uvítal v některých momentech intenzivnější pro-klientský přístup, zejména mám na mysli komunikaci."

Filip Suchomel
Napajedla

"Provedení ocenění garáže bylo velmi rychlé (za necelých 20 hodin po objednání). Rovněž s odhadní cenou jsem naprosto spokojen"

Luděk Vrtěl
Kojetín

"Pan Hošťálek udělal vše proto, abychom stavební pozemek prodali za cenu, co jsem chtěl, v rozumném čase a pro dobré zájemce. Díky za spolupráci!"

Petr Augustin
Roštín

"Pan Ing. Ivan Hošťálek byl velice ochotný milí vstřícný se vším nám ochotně pomohl a zařídil vše od A až do Z. Dokonce prodal nemovitost za více peněz než jsme očekávali. Můžu jen doporučit."

Tomáš Hudec
Tovačov

"Spolupráce naprosto bezproblémová, při prodeji nemovitosti dokonalá komunikace ,zařízení všeho potřebného, rychlé řešení problému... Za mě naprostá jednička :-) Bonus: sympatický lidičky, kteří se vám snaží pomoci, i když bydlíte na druhém konci republiky :-))"

Ivana Krátká
Bořenovice