reference

"My jsme přes Vás prodávali už druhou nemovitost a pokud budeme potřebovat podobné služby, tak opět přes Vás ,jelikož pan Ing Hošťálek je člověk na pravém místě. Je prostě skvělý. Zdeňka Faldíková Kroměříž"

Zdeňka Faldíková
Zlín

"Pan Ing. Hošťálek nám prodával byt v Olomouci a spolupráce byla vynikající! Renáta Marková Olomouc"

Renáta Marková
OLOMOUC

"Se službami pana Ing. Hošťálka jsem byla spokojena. Oceňuji zejména způsob komunikace, bezproblémovou spolupráci a kvalitní celkový servis. Realitního makléře p. Ing. Hošťálka mohu zájemcům určitě doporučit. Eva Konečná Kroměříž"

Eva Konečná
Kroměříž

"Dobrý den, ještě jednou Vám chceme i my poděkovat za práci Vaší RK. Byli jsme s Vašimi službami velice spokojeni. Napsali jsme Vám na přiložený odkaz hodnocení. S pozdravem Zuzana Havelková a Richard Grech "

Zuzana Havelková a Richard Grech

"Maximální spokojenost ;) doporučuji"

Matěj Benk
Bořenovice

"Pan Hošťálek udělal vše proto, abychom stavební pozemek prodali za cenu, co jsem chtěl, v rozumném čase a pro dobré zájemce. Díky za spolupráci!"

Petr Augustin
Roštín

"Rychlé a věcné jednání. Co bylo dohodnuto se splnilo. Doporučuji spolupráci."

Roman Velísek
Napajedla

"Dobrý den, chtěl bych Vám s přítelkyní poděkovat za profesionální a příjemný způsob jednání. Veškeré starosti spojené s koupí pozemku nám odpadli díky poskytnutým komplexním službám. Výborná komunikace, rychlost a vstřícnost. Byli jsme maximálně spokojeni a rádi se v případě dalšího realitního obchodu na Vás znovu obrátíme. Přejeme Vám pěkný den. Mihail a Petra"

Mihail Latiok
Zdounky

"S panem inženýrem probíhal nákup nemovitosti naprosto v pořádku, líbilo se mi jeho profesionální jednání."

Daniel Pimek
Bořenovice

"Aktivní přístup k řešení problémů, kterých bylo hodně. A vzhledem k mojí velké dojezdove vzdálenosti k prodávané nemovitosti byla pomoc pana Hošťálka pro mne vysvobozujici."

Nina Zárybnická
Kostelec u Holešova

"Velice pozitivně hodnotíme profesionální a konstruktivní postup pana Ing. Hošťálka při našem odkupu nabízené nemovitosti. Díky dbornosti, vtřícnosti a obětavosti realitního specialisty této firmy, bylo naše rozhodnutí k odkupu velmi rychlé a bez jakýchkoliv komplikací ze strany prodávajících a kupujícího. Doporučuji RK PRODÁM ZA VÍC ostatním, dosud váhajícim možným klientům. Svatava"

MUDr. Svatava Ševčíková
Luhačovice

"„Jednání s panem Hošťálkem bylo příjemné. Situace s koupi nemovitosti nebyla uplně snadná a pan Hošťálek za nás vysloveně bojoval, aby nemovitost padla do našich rukou. Má lidský přístup k obou stranám, ne jenom ke straně prodejní. Spokojenst!“ ★★★★★ 3. listopadu 2023"

Jiří Reitmann
Koryčany

"S prodejem nemovitosti jsem byl velmi spokojen a to jak s cenou tak i rychlostí prodeje. Ze začátku sice byly menší problémy ohledně komunikace, ale po vyjasnění panem Ing. Hoštálkem vše probíhalo tak jak má. Pana inženýra musím pochválit za to jak mi s prodejem moc pomohl. Musím říct, že je to chlap na správném místě. Kdybych v budoucnu prodával nebo kupoval nemovitost tak se na něho znovu obrátím."

Marian Judas
Koryčany

"Reality Prodám za víc Malý Val 1546/31 767 01 Kroměříž Reference na makléře ze dne 15.1.2024 V listopadu 2023 jsem začal pro naši dceru shánět byt ve Zlíně. Absolvoval jsem několik prohlídek nemovitostí a jednal se spousty „nabízečů“, kteří si říkali makléři. Bohužel jsem velmi rychle zjistil, že v realitách opravdu dělá kde kdo, ale jen pár jednotlivců je hodno tohoto povolání. Jednoho dne mne zaujal inzerát na www.sreality.cz, který byl maximálně naplněn informacemi a skvěle vybaven fotografiemi, a to včetně přesných výměr, což nebývá obvyklé. Příjemné překvapení pokračovalo při osobním setkání s panem makléřem Ing. Ivanem Hošťálkem, který mne mile naladil absolutní informační připraveností a dokonalou znalostí nabízené nemovitosti. Tento Pan makléř zafungoval přesně tak, jak od realitního makléře očekáváme. Když jsem hledal nemovitost, očekával jsem, že makléř bude dokonale znát svoji nabízenou nemovitost, bude empatický, komunikativní, ne agresívně obchodně orientovaný a bude také schopný mediátor (zprostředkovatel) komunikace mezi nabízejícím a kupujícím. To pan Ing. Hošťálek splnil vrchovatě. Provázel nás celým obchodem až po předání nemovitosti a celou tuto dobu jsme měli s manželkou velmi příjemný pocit, že jsme váženými a vítanými rovnocennými partnery tohoto obchodního vztahu, a ne někdo, koho je potřeba „oholit“. Realitní kancelář Prodám za víc a jmenovitě pana Ing. Ivana Hošťálka mohu vřele doporučit, neuděláte chybu. Pokud v budoucnosti budeme řešit nějaké reality v tomto regionu, určitě se přednostně obrátíme sem. Ještě jednou děkuji za vše Michal Široký "

Michal Široký
Zlín

"Musím ohodnotit velice profesionální přístup Ing. Hošťálka. Od začátku prodeje nemovitosti s ním byla výborná komunikace a spolupráce. Navíc poradil jak nemovitost nachystat na prodej a získat co nejvyšší cenu. V průběhu prodeje komunikoval a snažil se co nejrychleji nemovitost prodat,samozřejmě za co nejvyšší cenu,což se také podařilo. Vždy byl na jednání s klienty výborně připraven. Pokud budu v budoucnu potřebovat služby v oblasti realit, určitě se na něj znovu obrátím. Jsou znát roky zkušeností na realitním trhu. Doporučuji všem"

Jiří Košík
Zlín

"Děkuji panu Hošťálku za profesionální přístup, jednání, ochotu plnit naše přání okamžitě. Pan Hošťálek i zpracoval podklady pro daňové přiznání. V budoucnu bych se nebránil dalšímu jednaní. Ještě jednou moc děkujeme za pomoc při koupi bytu v Přerově. Marcel Podešva Přerov" Marcel Podešva Přerov"

Marcel Podešva
Přerov

""Byl jsem spokojen se službami které pan Ing. Hošťálek nabízí. Byt se prodal rychle, komunikace byla bezproblémová , vždycky jsem byl včas informován o prohlídkách bytu a následně informován o tom jak to dopadlo. Výše ceny odpovídala realitě. Profesionální a hlavně lidský přístup. Pokud se naskytne další možnost určitě pan Ing. Hošťálek bude jedinou volbou. Jan Pejchal Mírov" Jan Pejchal Mírov"

Jan Pejchal
Mírov

""děkujeme Vám za velmi kvalitní spolupráci při prodeji chaty v Hlubočkách. Byli jsme vždy včas informováni o prohlídkách chaty a následně o všech záležitostech spojených při uskutečňování prodeje. S Vaším přístupem k této záležitosti jsme byli plně spokojeni. Vaňkovi Kroměříž" Vaňkovi Hlubočky"

Vaňkovi
Hlubočky

""Přeji všem hezký den, pokud někdo hledá real. makléře, tak p. ing. Hošťálek je člověk na svém místě. Je to normální a obyčejný chlap, který co řekne to platí. Je velice ochotný, vstřícný a poradí se vším, nemožné ihned a zázraky do tří dnů.. v ničem nehledá problém a snaží se vše vyřešit v co nejkratším možném termínu. Co nám prodávaly jiné realitky celý rok, p. Hošťálek měl do pár týdnů, včetně profesionálního nafocení i odhadu nemovitosti. Momentálně se nám stará o prodej další nemovitosti a to mluví asi za vše. A neumíme si představit, že by nám to prodával jiný makléř, který dle našich vlastních zkušeností nám ani několikrát nebral telefon. P. ing. Hošťálka můžu s klidným svědomím všem doporučit. A věřte, že budete mít klid a jistotu, že vše proběhne na profesionální úrovni a bude vše jak má být. Věra Zemčíková Kroměříž" Věra Zemčíková Kroměříž"

Věra Zemčíková
Kroměříž

""Děkuji panu Hošťálkovi za celkový profesionální a lidský přístup při prodeji bytu v Holešově. Vše proběhlo v pořádku a pohodě. Kéž by takových lidí bylo víc. Jednání p. Hošťálka potvrzuje pravidlo, že vše je o lidech. Kdyby bylo potřeba, ráda se na něj v budoucnosti obrátím. Ještě jednou díky a přeji hodně spokojených klientů. Eva Ligasová Kroměříž" Eva Ligasová Kroměříž"

Eva Ligasová
HOLEŠOV

""Pokud si mám přestavit dokonalého realitního makléře, tak je to Ing. Hošťálek. perfektní znalost oboru a potřebných návazných oblastí, spolehlivost, přesnost, ochota, empatie a uctivost ke klientům, vysoké pracovní nasazení a poctivost. Tak jsem poznal pana Hošťálka při prodeji mého bytu v Přerově. Navíc iniciativa a snaha pomoci mi i ve věcech mimo prodej, jako vyklízení bytu apod. Pokud budu v regionu prodávat další nemovitost, tak určitě s Ing. Hošťálkem. Budu mít totiž klid a jistotu. Dr. Zdeněk Jurečka, CSc. " Zdeněk Jurečka Přerov"

Zdeněk Jurečka
Přerov

""Jednání s makléřem panem Ivanem Hošťálkem byla naprosto úžasná a profesionální. Koupě bytu v Přerově proběhla bez problémů a proto můžu s klidným svědomím doporučit. Daniel G. Lipník nad Bečvou" Daniel Gajdošík Přerov"

Daniel Gajdošík
Přerov

""S panem Hošťálkem jsem byl při prodeji rodinného domu velmi spokojen. Spolupráce byla na profesionální úrovni. Vše proběhlo bez zbytečných průtahů, se vším ochotně poradil a doporučil nejvhodnější postup. S jeho pomocí se nám podařilo dům prodat za vyšší cenu, než jsme doufali. Velice děkujeme. S pozdravem Josef Klvač" Josef Klvač"

Josef Klvač
Osíčany

""S makléřem panem ing. Ivanem Hošťálkem jsme byli s manželem oba spokojeni,ze začátku poradil a později vše ochotně vysvětlil a byl s námi pořád ve spojení až do ukončeného prodeje.Vystupování i jednání bylo vždy příjemné.Už dlouho jsem se nesetkala s tak slušným jednáním a můžu jen doporučit.Bylo vždy příjemné osobní setkání" Bohunka Melecká Kojetín"

Bohunka Melecká
Kojetín

""Nákup naší nemovitosti se táhl delší časové období (nebylo zapříčiněno panem makléřem), během kterého bych ze strany pana Hošťálka uvítal v některých momentech intenzivnější pro-klientský přístup, zejména mám na mysli komunikaci." Filip Suchomel Napajedla"

Filip Suchomel
Napajedla

""Provedení ocenění garáže bylo velmi rychlé (za necelých 20 hodin po objednání). Rovněž s odhadní cenou jsem naprosto spokojen" Luděk Vrtěl Kojetín"

Luděk Vrtěl
Kojetín

""Pan Ing. Ivan Hošťálek byl velice ochotný milí vstřícný se vším nám ochotně pomohl a zařídil vše od A až do Z. Dokonce prodal nemovitost za více peněz než jsme očekávali. Můžu jen doporučit." Tomáš Hudec Tovačov"

Tomáš Hudec
Tovačov

""Spolupráce naprosto bezproblémová, při prodeji nemovitosti dokonalá komunikace ,zařízení všeho potřebného, rychlé řešení problému... Za mě naprostá jednička :-) Bonus: sympatický lidičky, kteří se vám snaží pomoci, i když bydlíte na druhém konci republiky :-))" Ivana Krátká Bořenovice"

Ivana Krátká
Bořenovice

""Se servisem kanceláře jsem byl maximálně spokojený. Všechno, co slíbili bylo splněno bez chyby. Vřele spolupráci doporučuji." Milan Obid Hulín"

Milan Obid
Hulín

" „Velmi příjemné jednání, spolupráce byla výborná. Realizace prodeje proběhla rychle a věcně, k naší velké spokojenosti. Prodejní cena se shodovala s naší představou, převod financí proběhl bez problémů. Velká spokojenost.“ Helena Krejčířová Kroměříž"

Helena Krejčířová
Kroměříž

"„S panem makléřem jsem byla velmi spokojená, vstřícné a profesionální jednání. Vše proběhlo v pořádku, mohu jen doporučit.“ Jana Čamková Bořenovice"

Jana Čamková
Bořenovice

""S panem Hošťálkem jsem byla velmi spokojená, naprosto profesionální přístup, slušné a rychlé jednání. Pokud budu v budoucnu opět prodávat a kupovat nemovitost , tak oslovím tuto realitní kancelář." Simona Páleníková Kroměříž"

Simona Páleníková
Kroměříž

"„Profesionální jednání, lidský příjemný přístup, ochota, rychlost s vyřízením prodeje. Velká spokojenost“ ★★★★★ 4. listopadu 2023" Taťána Scheichenostová Medlov u Zborovic"

Scheichenost Jan
Medlov u Zborovic

""S panem Hošťálkem jsem při pronájmu nemovitosti nejednal poprvé a můžu potvrdit, že jeho jednání je rychlé, spolehlivé a prozatím jsme byly vždy spokojeni. Pokud budu někdy potřebovat v této oblasti opět pomoc, je moje volba naprosto jasná. Jedná férově, lidsky a vždy jsem věděl o aktuálním vývoji situace. Doporučuji všem." Jozef Jelínek Kroměříž"

Jozef Jelínek
Kroměříž